top of page
Yoga Stüdyosu

Pilates Stüdyo Takibi

Stüdyonuzun tüm ihtiyacını tek bir yerden halledin.

Telefonda konuşmak
Çalışma yüzeyi 12-1 3.png
Frame 137.png

Gündüz Haftada 3 Seans

15:00-16:00 Ayşe Aydın

Reformer Stüdyosu

2/10

Sorunsuz
Rezervasyon

Kurulumu, düzenlemesi ve yönetimi son derece kolay olan programlarımızla, müşterileriniz ve personeliniz için rezervasyon işlemini basitleştirin. Müşterileriniz, bulundukları her yerden randevularını gerçek zamanlı olarak güncelleyebilir. Aynı şekilde, ilgili personeliniz de dışarıda olduğunda bile ders rezervasyonlarını anında güncelleyebilir.

day meta.png

Check-in

Müşterileri tek tıklamayla check-in yapın.Mobil check-in ile ön bürodaki uzun kuyrukları ortadan kaldırın veya ön büronuzdan tamamen kurtulun. Kendi kendine check-in istasyonu oluşturmak için Sınıf Check-In Uygulamamız hakkında daha fazla bilgi edinin .

Mor Yoga Minderi
author info.png
Group 11162.png
Gradyan
Macbook Pro Mockup - 2018-min.png

Mobil veya Web

İster mobil, ister web üzerinden olsun, randevularınıza ve ödemelerinize anında erişin! Müşterileriniz ve siz, çok çeşitli bilgilere tek tıkla ulaşmanın rahatlığını ve konforunu deneyimleyin.

Mockup5-min.png

Banka Banka Dolaşmayın

Baselnext POS çözümleri sayesinde bankalar ile teker teker görüşüp zaman ,efor ve kaynak harcamanız gerekmez.Yurt içi tüm banka ve kredi kartlarına tek çekim ve taksitli işlem olanağı sağlayabiliyoruz

Online ödeme

Tüm bankalarla
ödeme imkanı

Group 11164.png
Fitness
Çalışma yüzeyi 12-1 3.png
row3.png
row4.png
row5.png
row6.png

Hareket halindeyken güncellemeri iletin

Personel, müşter bir randevu veya rezervasyon oluşturulduğunda, değiştirildiğinde, iptal edildiğinde , eklemeler yapıldığında , kaldırıldığında müşterilere veya diğer personele kolayca mesaj gönderebilir.

bottom of page